شنبه 13 شهریور 1395

جا به جایی قدرت در عربستان در آینده ای نزدیک/ اطلاع دقیق مقامات امنیتی ایران از فعالیت های آل سعود

• نوع مطلب: قوانین عمومی ،
• نوشته شده توسط: فیس بوک

 مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران و مقامات امنیتی ما اطلاعات دقیقی را از دخالت عربستان در امور ایران و حمایت از گروه های تروریستی در اختیار دارند و نسبت به رویکردی که عربستان در قبال ایران اتخاذ می کند اشراف دارند.
علی اصغری/عربستان در سرسره مرگ با سرعت زیاد در حال حرکت است/ وهابیت و صهیونیست دو روی یک سکه هستندمنصور حقیقت پور نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفت گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزاندرباره مطلب المنار فلسطین پیرامون اقدامات عربستان در حمایت از گروه های تروریستی به منظور هدف قرار دادن امنیت ملی ایران اظهار کرد: البته باید به این موضوع اشاره کنم که این اقدامات عربستان در قبال ایران رویکرد جدیدی نیست و در واقع سابقه دیرینه ای دارد که تازه آشکارا شده است.

وی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران عربستان برای مقابله با انقلاب و جریان شیعیان اولین جریان تروریستی را به نام سپاه پاوه در شبه قاره آسیا ایجاد کرد که شاهد بودیم این جریان تروریستی بسیاری از شیعیان  و چند از دیپلمات ایرانی در پاکستان را ترور کرد.

تمامی اتفاقات تروریستی جنوب شرق ایران با  حمایت عربستان صورت می گیرد

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم با بیان اینکه تمامی جریانات و وقایع ناامنی که در جنوب شرق کشورمان نیز رخ داده است همه با  حمایت عربستان صورت می گیرد، خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران و مقامات امنیتی ما اطلاعات دقیقی را از دخالت عربستان در امور ایران و حمایت از گروه های تروریستی در اختیار دارند و نسبت به رویکردی که عربستان در قبال ایران اتخاذ می کند اشراف دارند.

جا به جایی قدرت در عربستان در آینده ای نزدیک/ اطلاع دقیق مقامات امنیتی ایران از فعالیت های آل سعود

عربستان حامی شماره یک منافقین 

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ثبت اقدامات ساختار شکنانه عربستان علیه ایران در اسناد ویکی لیکس گفت: شاید در گذشته تحلیلی بر این محور وجود نداشت که جریانی به نام منافقین باعربستان همکاری کند اما امروز به صورت آشکارا مشاهده می کنیم که عربستان حامی شماره یک منافقین تبدیل شده است تا دامنه اقدمات خود علیه ایران افزایش دهند لذا باید صبر کنیم تا ببینیم که مریم رجوی در ایام حج در عربستان چه اقداماتی انجام خواهد داد.

عربستان و جریان وهابیت با اسرائیل رابطه ای نزدیکی دارند

حقیقت پور تصریح کرد: عربستان و جریان وهابیت با اسرائیل رابطه ای نزدیکی دارند و تحلیل بنده این است که وهابیت و صهیونیست دو روی یک سکه هستند و فرقی باهم ندارند و روابطشان با یکدیگر پنهانی بوده ولی در مقطع فعلی اشکار شده ودامنه همکاریشان  گسترده شده است.
جا به جایی قدرت در عربستان در آینده ای نزدیک/ اطلاع دقیق مقامات امنیتی ایران از فعالیت های آل سعود

رژیم حاکم بر حجاز امروز صهیونیستی است


وی خاطر نشان کرد: رژیم حاکم بر حجاز امروز صهیونیستی است و تمام تلاش خود را انجام می دهد تا د ر مقابل ایران ایستادگی  کند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم با بیان اینکه امروز روند امور سیاسی در منطقه خاورمیانه به نفع جمهوری اسلامی ایران رقم می خورد، افزود: به حمد خدا شاهدیم که جمهوری اسلامی ایران امروز در فلسطین، یمن، لبنان، عراق و سوریه موفقیت های بسیاری را کسب کرده است روندی که سبب شده است تا رنجش عربستان به بالاترین سطح خود برسد از این رو مقامات این کشور به هر ریسمانی چنگ می زنند تا در مقابل ایران ایستادگی کنند.

مشاور رئیس مجلس شورای  اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به اقدامات عربستان علیه کشورمان و خنثی کردن این اقدامات عادت کرده است و می داند چطور آنها را به خود عربستان بازگرداند.

جا به جایی قدرت در عربستان در آینده ای نزدیک/ اطلاع دقیق مقامات امنیتی ایران از فعالیت های آل سعود

عربستان در سرسره مرگ با سرعت زیاد در حال حرکت است

حقیقت پور در پایان تصریح کرد: عربستان در سرسره مرگ با سرعت زیاد در حال حرکت است و ما در آینده ای نزدیک شاهد جا به جایی قدرت در عربستان خواهیم بود.

منبع : خبرگزاری میزان 

نظرات() 


برچسب ها: ویکی لیکس ، عربستان ، سیاست ، آل سعود ، نایب رئیس کمیسیون ،
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic