شنبه 13 شهریور 1395

اعدام 3 پسر جوان به اتهام تجاوز به 2 دختر جوان !

• نوع مطلب: قوانین عمومی ،
• نوشته شده توسط: فیس بوک

Execution
اعدام 3 پسر جوان به اتهام تجاوز به 2 دختر جوان !

سرانجام با ردیابی های پلیسی متهمان دستگیر و در بازجویی ها به تجاوز به دو دختر جوان و سرقت از 13 مرد اعتراف کردند.

سه پسر شیطان صفت که مرتکب آدم ربایی، تجاوز به عنف و سرقت در کرج شده بودند صبح دیروز به دار مجازات آویخته شدند.

رسیدگی به این پرونده از آذرماه سال گذشته همزمان با شکایت دختر جوانی در دستور کار تیم قضایی- پلیسی کرج قرار گرفت. دختر جوان 18 ساله در حالیکه سراسیمه بود به ماموران گفت:امروز برای رفتن به خانه

سوار یک خودرو پراید شدم که پس از طی مسیری سه پسر جوان که سرنشین پراید بودند با تهدید مرا به محلی خلوت برده و مورد آزار و اذیت قرار دادند.

دیگر مطالب و عکس در ادامه مطالب  بازدید نمایید 

پس از این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده و همزمان تجسس های پلیسی دختر دیگری علیه سه پسر شیطان صفت شکایت مشابه ای را مطرح کرد.

تحقیقات نشان داد سه پسر شرور در ایستگاههای مترو طعمه ها را شناسایی و پس از کشاندن آنها به محلی خلوت دختران را مورد آزار و اذیت قرار داده و از مردان نیز سرقت می کردند. سرانجام با ردیابی های پلیسی متهمان دستگیر و در بازجویی ها به آزار و اذیت دو دختر جوان و سرقت از 13 مرد اعتراف کردند.

با توجه به حساسیت موضوع پرونده به صورت فوق العاده در دادگاه کیفری استان البرز رسیدگی و متجاوزان به اعدام، زندان و شلاق محکوم شدند. با تائید حکم مجازات در دیوان عالی کشور سحرگاه دیروز سه پسر شیطان صفت در سه منطقه محمدشهر،میدان طالقانی و فردیس به دار مجازات آویخته شدند.

پس از اجرای حکم مردم از قاطعیت دستگاه قضایی و پلیس  در برخورد با متجاوزان و نا امن کنندگان امنیت جامعه با شعارهایی تشکر کردند.

منبع : berroz.ir


نظرات() 


برچسب ها: اعدام 3 پسر جوان ، اتهام تجاوز به 2 دختر جوان ، تجاوز ، ظلم و گناه ، عکس اعدام جوانان تجاوزگر ،
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic