تبلیغات
فیس بوک - کارهای زننده زن مطلقه در خانه مجردی / دوستانم وسوسه ام می کردند

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

فیس بوک - کارهای زننده زن مطلقه در خانه مجردی / دوستانم وسوسه ام می کردند

به فیس بوک خوش آمدید

فیس بوک (Facibook) یک سایت اجتماعی است که توسط سازنده این سایت فرهاد رضازاده (farhad rezazadeh) در 1392 راه اندازی شد.این سایت هم اکنون از نظر تعداد کاربر عضو و نیز از نظر کارشناسان،در زمینه سایت های اجتماعی،برتر ایران میباشد
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغ

تبلیغات

بنر

نظر سنجی

نظر شما درمورد افتتاح فیس بوک چیست

تصویر روز


محل تبلیغات شما


تقویم

پشتیبانی آنلاینبنر رهبر عزیزم

تبلیغات

آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
| نویسنده: فیس بوک
شیشه تمام زندگی ام را نابود کرد. من خودم خواستم که زندگی ام نابود شود و هنگامی که دستگیر شدم پشیمان شده و می خواهم سالم زندگی کنم.
زن معتاد کارهای زننده زن مطلقه در خانه مجردی / دوستانم وسوسه ام می کردند

دیگر تصاویر های .. و مطالب در ادامه مطالب فرشته هستم 26 ساله که در یک خانواده مذهبی در یکی از شهرهای زنجان متولد شدم . من فرزندآخر خانواده بودم و 2 برادر و 4 خواهر بزرگتر از خودم  داشتم. 5 سال سن داشتم که پدرم فوت شد و همه امورات زندگی با همه گرافتاریهایش به دوش مادرم افتاد.


 
 مادرم شبانه روز در یک شرکتی کار می کرد تا هزینه تحصیل ؛ درمان و زندگی مان را فراهم کند.  15 سال سن داشتم که اكبر دوست دایی ام وارد زندگی ما شد و مرا به عقد او درآوردند. پس از ازدواج فهمیدم که معتاد به موادمخدر است و برای ترک دادنش تلاش زیادی کردم اما فایده ای نداشت. پس از دو سال صاحب فرزند پسری شدیم و من امیدوار بودم شاید به خاطر فرزندمان هم که شده اكبر دست از سر مصرف موادمخدر بکشد ولی متأسفانه فایده ای نداشت.


 
 چندین مرتبه قهر کردم و به خانه مادرم رفتم تا بلکه سرش به سنگ بخورد ولی فایده ایی نداشت و هر دفعه با وساطتت دایی ام به زندگی ام بر می گشتم. تا به خودم آمدم دیدم پایپ در دستانم است   و مشغول مصرف شیشه هستم. شوهرم برای اینکه من اعتراضی نکنم مرا معتاد کرد و بدبختی زندگیم را دو چندان کرد.


 
 پس از 5 سال دیگر دوام نیاوردم و از همسرم طلاق گرفتم و به خانه اولم یعنی پیش مادرم برگشتم. با کمک مادرم شیشه را ترک کردم و مدت 3 سال پاک بودم که با چند نفر رفیق شدم و چون آنها شیشه مصرف می کردند من هم مجدداً به وسوسه آنها دوباره شروع به مصرف کردم و این کار موجب شد تا با بردارم اختلاف پیدا کردم و دیگر به خانه مادرم نرفتم وبرای خود خانه مجردی اجاره کرده  که با افراد ناباب معاشرت داشتم که چندی بعد توسط پلیس به همراه مقداری موادمخدر شیشه دستگیر شدم.  از کرده خود بسیار پشیمان هستم و اگر به حرف مادر بیچاره و برادرم گوش می کردم و با دوستان ناباب معاشرت نمی کردم الان شرایطم اینگونه نبود. نمی دانم چه جوری باید به مادرم اطلاع بدهم. از همه گذشته سیاهم پشیمانم.

برچسب ها: زن مطلقه ، زن فساد ، خانه فساد ، فیس بوک ، فیسبوک ،
An example: Your SEO optimized title page contents تبادل لینک رایگان - تبادل لینک